Tarihçe

2005 yılında kurulan Sky Reklam sektöründe dünya lideri olan farklı ülkelerdeki firmaların distribütörlüğü ile beraber kendi yaratıcı reklam ve aydınlatma çözümlerini birleştirerek; reklam çözümleri, dekoratif aydınlatma ve etkinlik tasarımı alanında, sektörde firmaların çözüm ortağı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün konsepti arasında dünyanın en büyük şişme ekranı, dünyanın en büyük event dome çadır, dünyanın en büyük aydınlatma balonu, dünyada tek içinden geçilebilen ekran, dünyada tek uçabilen ekran gibi en etkili ve en yaratıcı ürünleri ile sektörün trendlerini belirleyen önemli markalardan biri haline gelmiştir.

Sky Reklam kuruluşundan bu yana yaratıcı reklam ve aydınlatma çözümlerini bir araya getirmiş olup, her yıl bu ürün konseptlerine yenilik katmayı misyon edinmiştir.

Misyon

Misyonumuz, bugüne kadar yarattığımız bütün ilkesel düşüncelerimize sahip çıkarak, doğru insanlarla doğru adımlar atarak en kaliteli hizmeti sunmak, işimizle ilgili ilk akla gelen marka olmak ve en önemlisi müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Vizyon

15 yıldır sektörün pek çok farklı kolunda profesyonel reklam ve aydınlatma çözümleri kiralayan teknik bir firmayız. Sky Reklam olarak 15 yıldır çıkmış olduğumuz bu yolculukta yerli ve yabancı bir çok organizasyona imza attık. Her organizasyonda kendimizi çözüm ortağı olarak konumlandırdık ve ortaklarımızın memnuniyetini önemseyerek yıllar içerisinde reklam, dekor ve aydınlatma alanlarında uzman kadromuz ile profesyonelleştik ve büyüdük. Dünyadaki yeniliklerin ve teknolojinin yakından takipçisi olduk.

Önümüzdeki yıllarda da bu hedeflerinden şaşmadan yenilikleri takip etmeye ve faaliyet gösterdiğimiz Reklam sektöründe standartları belirleyecek kadar iyi olmak ve her zaman daha iyi olmayı hedeflemek gelişmek,geliştirmek fark yaratmak,istikrarlı ve sürdürülebilir olan şirket profilini devam ettirmektir.